Urla lokmaUrla lokma firması arıyorsunuz? Düğün yapıyor lokma dağıtmak istiyor olabilirsiniz. Nişan sırasında lokma dökümü yaptırmak istiyor da olabilirsiniz. Cenaze sonrası hayır lokması dağıtmak olabilir amacınız. Urla’da yeni iş yeri açmış ve açılışınızı lokma dağıtarak yapmak da isteyebilirsiniz. Çocuğunuza sünnet yaptırmışsınızdır bir de lokma sunumu yapayım da diyebilirsiniz. Çocuğunuz çok çalışmıştır iyi bir sınav kazanmıştır ve bunu lokma dağıtarak da dua ile daha anlamlı yapmak da isteyebilirsiniz. Urla’da he amaçla ile olursa olsun, hangi vesile ile olursa olsun, lokma dökümü, lokma dağıtımı için biz daima gezici ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Urla lokma firması olarak bizden, lokma dağıtımı yapmamızı istediğiniz gibi tavuklu, tavuksuz pilav dağıtımı yapmamızı da isteyebilirsiniz. İsterseniz helva dağıtımını da yapıyoruz. Ekibimiz, Urla’da pilav, irmik helvası dağıtımı yapacak kapasiteye ve niteliğe sahiptir. İhtiyacınız olduğunda bizim ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Urla Lokmacısı

Urla’da lokma dağıtımı yapan kurumsal bir firma olarak burada nasıl bir şirket politikası izlediğimizi sizinle paylaşalım. Böylece lokma firmasının hem kurumsal olabileceğiniz hem de modern bir lokma dağıtımı yapan firmada olması gerekenleri daha iyi anlayabileceksiniz.

Kurumsal bir firma olarak altı aşamada modern bir firma oluşumunu tamamladık. Bunların ilki hedefimizi belirlemektir. Urla lokmacısı olarak hedefimiz sadece Urla ile sınırlı değildir. Biz tüm Ege bölgesine hizmet veren bir firma olmak istedik ve bunu başardık.

İlk olarak İzmir lokmacı kültürü içerisindeki yerimizi saptayarak bu aşamaya geldik. Lokma dağıtımında firmanın önemi sanıldığının aksine çok daha büyüktür. Biz lokmacıların ne üretim nede satış yapılanması ayrı ayrı değildir. Biz üretimi de satışı da aynı birim içerisinde gerçekleştiren bir organizasyonuz.

Urla Lokma Fiyatı

Urla lokmaUrla’da lokma dağıtımında fiyat belirlenmesi neye göre yapılmaktadır. Diğer sektörlerde fiyat belirlenmesinin aksine bizde son derece basit hesaplamalarla yapılmaktadır. Diğer sektörlerde fiyatı belirleyen pek çok unsur bulunmaktadır. Toptancıların karı, perakendecilerin karı, reklam gideri, üretim maliyeti ve daha birçok unsur bir malın fiyatına etki etmektedir.

Lokma dağıtımında ise arada ne toptancı nede perakendeci gibi unsurlar bulunmadığı için doğrudan maliyet hesaplaması daha kolay olmaktadır. Elbette bu göreli olarak diğer ürünlere kıyasla lokmanın daha ucuz olmasını da sağlamaktadır. Zaten lokmanın bu kadar tutulmasında ve bugünlere kadar beğenilmesindeki etkenlerden birisi de uygun fiyatlı olmasıdır.

Urla’da Lokma Reklamı

Urla’da lokma dağıtımı yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın ilk baktıkları yer net ortamı olmaktadır. Çünkü burada yerel olarak lokma firması bulunmamaktadır. Nette karşılarına çıkan firmalar hakkında ise yeterli bilgi sahibi olmak oldukça zordur. Bu yüzden Urla’da güzel bir lokma dağıtımı biraz da şansa kalmaktadır. Oysa lokma dağıtımı yapan firma bir nevi sizin temsilciniz sayılır. Hiç kimse her hangi bir işte kendisinin kötü bir şekilde temsil edilmesini istemez.

Fakat hayır sahibi insanlar ben paramla bir hizmet satın alıyorum işin iyi ya da kötü yapılması firmayı bağlar diye düşünmektedirler. Oysa kötü bir dağıtım sonrasında insanlar belki de firmayı kötüleyecekler fakat size yapacakları hayır duası da gönülden olmayacaktır. Bu yüzden firma seçiminde dikkatli olmalı ve bazı kıstasları belirlemeniz gerekmektedir. Aşağıda bu kıstasların neler olduğu kısaca açıklamaya çalışılmıştır.

Urla lokma firması seçiminde kriter

Urla lokma firmasından neden ise, önce lokma fiyatı soruluyor. Aslında nedeni de belli. Toplumsal olarak yaşadığımız ekonomik yoksulluktur. Yoksul dahi olsak, hizmet alır iken elbette önce nitelik ve kalite aramalıyız. Firmanın denetime açık olup olmadığı ilk bilmemiz gereken husustur. Malzemeleri, malzemelerin marka belgelerini, ilgi bakanlıkların sağlık raporlarını denetleyebilmelisiniz. Çalışan ekibin hijyen koşullarına uyup uymadığını da denetleyebilmelisiniz.

Gıda sektörü sadece lokma yapımı ve dağıtımında değil, tümü ile tüm işlemler yapılır iken denetime açık olmalıdır. Kamu ve yurttaş istediğinde, istediği denetimi yapabilmeli ve gönlü ferah, içi de rahat olmalıdır. Biz vergi levhamızdan, malzememize, personelimizden, çalıma şeklimize değin şeffaf ve denetime açık çalışıyoruz. Bize Urla lokma fiyatı soranların da bu nedenle içi rahat oluyor. “Aldığım hizmete verdiğim ücret az bile” diyenler oluyor.

Doğru Firma Seçimi

Urla’da lokma dağıtımında doğru firma seçiminin önemini söyledik. Bunları kısaca toparlayacak olursak bir kere yasal bir firma olmazsa olmazdır. Bunun yazılması bile belki abes ama ne yazık ki günümüzde oldukça fazla sayıda korsan firma bulunmaktadır. Kurumsal bir lokma firması bulabilirseniz size daha iyi bir hizmet sunulacağını varsayabilirsiniz.

Urla lokma için bize ulaştığınızda, Urla’nın tüm sokaklarında, caddelerinde, mahallelerinde hizmet verebilecek gezici ekibiz ile randevulaşmanız yeterlidir. Urla’nın istediğiniz adresinde istediğiniz saatte ekibiz istediğiniz kadar kişiye lokma dökümü yapacaktır. Kurumsal bir lokma hizmeti almak için tek yapmanız gereken İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret ederek bizimle temasa geçmektir.

Urla lokma