Urla lokma firması arıyorsunuz? Düğün yapıyor lokma dağıtmak istiyor olabilirsiniz. Nişan sırasında lokma dökümü yaptırmak istiyor da olabilirsiniz. Cenaze sonrası hayır lokması dağıtmak olabilir amacınız. Urla’da yeni iş yeri açmış ve açılışınızı lokma dağıtarak yapmak da isteyebilirsiniz. Çocuğunuza sünnet yaptırmışsınızdır bir de lokma sunumu yapayım da diyebilirsiniz. Çocuğunuz çok çalışmıştır iyi bir sınav kazanmıştır ve bunu lokma dağıtarak da dua ile daha anlamlı yapmak da isteyebilirsiniz. Urla’da he amaçla ile olursa olsun, hangi vesile ile olursa olsun, lokma dökümü, lokma dağıtımı için biz daima gezici ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Urla lokma firması olarak bizden, lokma dağıtımı yapmamızı istediğiniz gibi tavuklu, tavuksuz pilav dağıtımı yapmamızı da isteyebilirsiniz. İsterseniz helva dağıtımını da yapıyoruz. Ekibimiz, Urla’da pilav, irmik helvası dağıtımı yapacak kapasiteye ve niteliğe sahiptir. İhtiyacınız olduğunda bizim ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Urla lokma firması seçiminde kriter

Urla lokma firmasından neden ise, önce lokma fiyatı soruluyor. Aslında nedeni de belli. Toplumsal olarak yaşadığımız ekonomik yoksulluktur. Yoksul dahi olsak, hizmet alır iken elbette önce nitelik ve kalite aramalıyız. Firmanın denetime açık olup olmadığı ilk bilmemiz gereken husustur. Malzemeleri, malzemelerin marka belgelerini, ilgi bakanlıkların sağlık raporlarını denetleyebilmelisiniz. Çalışan ekibin hijyen koşullarına uyup uymadığını da denetleyebilmelisiniz.

Gıda sektörü sadece lokma yapımı ve dağıtımında değil, tümü ile tüm işlemler yapılır iken denetime açık olmalıdır. Kamu ve yurttaş istediğinde, istediği denetimi yapabilmeli ve gönlü ferah, içi de rahat olmalıdır. Biz vergi levhamızdan, malzememize, personelimizden, çalıma şeklimize değin şeffaf ve denetime açık çalışıyoruz. Bize Urla lokma fiyatı soranların da bu nedenle içi rahat oluyor. “Aldığım hizmete verdiğim ücret az bile” diyenler oluyor.

Urla lokma için bize ulaştığınızda, Urla’nın tüm sokaklarında, caddelerinde, mahallelerinde hizmet verebilecek gezici ekibiz ile randevulaşmanız yeterlidir. Urla’nın istediğiniz adresinde istediğiniz saatte ekibiz istediğiniz kadar kişiye lokma dökümü yapacaktır.

 

Urla lokma