Bayraklı İzmir’in yeni ilçelerindendir. Bornova, Karşıyaka arasındadır. Şehrin hızlı gelişen bir bölgesidir. Körfez, Manavkuyu civarında yapılan dev yatırımlar göze çarpmaktadır. Bayraklı lokma, bu ilçede sebebi ne olursa olsun, lokma döktürmek isteyen hayırseverlere lokma döküm ve servis hizmeti sunar. Bu hizmeti sunabilecek, seyyar ekibe sahiptir. Ekipmanı ise, istenilen sokak ya da cadde de iş yeri veya ev önünde lokma dökümü yapabilecek özelliklere sahiptir. Osman gazi, Çay mahallesi, Refik Şevket İnce Mahallesi veya Manavkuyu ya da İzmir Adliyesinin önü de olabilir, istediğiniz mahallesinde istediğiniz saatte lokma döküm hizmeti sunuyoruz.

Burası son bir kaç yıl içerisinde inanılmaz bir kentleşmeye ev sahipliği yapmaktadır. Buda burada lokma döküm hizmetinin hem yoğunlaşmasına yani talebin artmasına sebep vermektedir. Yeni açılan iş yerleri bizim bir numaralı müşterimiz olmakta her iş yeri açılışında ısrarla bizi istemektedirler.

Düğünlerde Bayraklı lokma dökümü

Bayraklı lokma dökümünü isterseniz düğün sebebi ile yapabilirsiniz. Düğün sonrasında ya da düğün esnasında yaptırmak isteyebilirsiniz. Şehrimizde yaşayan birçok çift, mutluluğunu hem lokma ile tatlandırmak istemekte hem de dua ile de güçlendirip perçinlenmek istemektedir, bu sebeple ki, düğün lokması döktürmektedir. Biz firma olarak Bayraklı düğün lokması dökümü için gerekli ekibe ve ekipmana sahibiz. İstediğiniz düğün salonu veya düğün yaptığınız mahalle sokağına gelip, düğün lokması servisi yapıyoruz.

Bayraklı lokmacı firması olarak biz, isterseniz nişan için de lokma döküm servisi yapıyoruz. Nişan anında, öncesinde veya sonrasında istediğiniz ve zaman da biz nişan lokma dökümü yapıyoruz. Bayraklı ilçe sınırları içinde yaşayanlar, Bayraklı ilçesi içinde her hangi bri evde, ev önünde, sünnet salonunda sünnet sonrası lokma döktürmek istediğinizde, yer, zaman ve kaç kişilik olduğunu bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Bayraklı lokma firması olarak biz mevlit lokması sunumu, dökümü ve servisi de yapıyoruz. İster iseniz, sizin tercihinize göre, ilahi eşliğinde mevlit lokmasını dağıtıyoruz. Mevlit lokması da elbette manevi değeri yüksek anlamı derin ve insanların dualarının etkileyici güzelliği daima hissedilmektedir.

İşyeri açılı için lokma döktürmek istediğiniz de, ilçe sınırlarımızda bulunan bütün iş yeri önlerinde iş yeri açılısı lokması dökümü ve servisi yapıyoruz.

 

Bayraklı lokma