Uzun yıllardır İzmir’de kaliteli Lokma dökmenin bütün inceliklerini sunan firmamız İzmir lokma fiyatı konusunda da müşterilerine en ekonomik ücretlendirmeyi sunmaktadır. Biz unun en kalitelisini kullanıyoruz (diğer markalara karşı reklam olmasın diye isim vermiyoruz), şekerin ve ay çiçek yağının da aynı şekilde en kalitelisini kullanıyoruz. İşini çok iyi bilen ustalarımızla son derece modern ve hijyenik makinelerimizde el değmeden hazırlanmaktadır.

İzmir ve çevresinde son model araçlarımız ile aynı anda pek çok yerde hizmet verebilecek kapasiteye sahibiz. Son model araçlarımızın içi pırıl pırıl olup ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde üretim yapılmaktadır. İzmir lokma fiyatı belirlerken bunları göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

İzmir lokma fiyatı şu esaslara göre malzemelerin alınması, lokmanın hazırlanması ve dağıtılması belirlenmektedir. Müşterilerimiz hiçbir aşamasına dahil olmuyorlar. Eğer arzu ederlerse ki pek çok müşterimiz yaptığı hayır işinden manevi olarak yükselmek için bunu isteyebiliyor lokma dağıtımı sırasında yardım edebilirler.

Saray Lokma Fiyatı

İzmir lokma fiyatıLokma fiyatları ülkemizde belki de enflasyondan çok fazla etkilenmeyen ürünlerin başında gelir. Elbette etkilenmemesi diye bir şey söz konusu değildir. Çünkü una, yağa ve şekere zam geldiğinde doğal olarak lokma fiyatları da bundan etkilenecektir. Fakat biz lokmacılar kendi karımızı her geçen gün biraz daha azaltarak insanların hayır işlemesinin devamlılığını sağlamaya çalışıyoruz.

Hayır işlemek sadece zenginlere ait bir durum değildir. İzmir insanının fakiri de hayır işlemekten geri kalmak istemez. Nice müşterilerimiz vardır ki asgari ücretle geçinmesine rağmen ya babasının ya da başka bir yakınının hayrına lokma döktürmektedirler.

Hayır Lokması Fiyatları

Hayır lokması fiyatları normal bir tatlıcı fiyatları gibi olamaz. Hayır işlemek isteyen kişiye porsiyonu 10 lira dediğiniz zaman ülkede hayra lokma döktürmek isteyen kimseyi bulamazsınız. Belki bir pastanede yada tatlıcıda çikolata soslu bir lokmanın tabağına on, on beş lira ödeyebilirsiniz fakat hayır lokmasında kesinlikle böyle bir rakam söz konusu olamaz. Hayır lokma fiyatlarında kullanılan malzeme miktarına göre kaç kişiye servis yapacağınız ortaya çıkar. Buna göre de bir fiyat belirlenir.

Lokma Fiyatında Dikkat Edilecekler

Lokma fiyatı alırken dikkat etmeniz gereken birkaç konuyu aydınlığa kavuşturalım. Bir kere kaç kişilik lokma istediğinizi açık bir şekilde belirtin. Kişi sayısının yanı sıra dilerseniz çuval hesabı da yapabilirsiniz. Daha sonra konumunuzu yani nerede lokma dökülmesi istediğinizi mümkünse açık adres vererek belirtin. Bu niçin önemlidir. İzmir merkeze olan uzaklık arttıkça üzerimize binen yol parası da artmaktadır. Bu durumlarda müşteriye açık bir şekilde yol ücreti de ekleyerek fiyat vermekteyiz. Biz bazı firmaların yaptığı gibi yola çıktıktan sonra anlaşmamızı bozmuyoruz. Size her hangi bir şekilde hileli ürün vermiyoruz. İşin hakkı neyse onu tam olarak gerçekleştiriyoruz.

Uygun İzmir Lokma Fiyatı

Sünnet törenleri, iş yeri açılışları, ölü anma törenleri olması bizim hizmet kalitemiz açısından hiçbir farklılık göstermemektedir. Sadece eğer ölü töreni ise personelimiz daha ciddi görünmekte yok eğer bir işyeri açılışı ise personelimiz daha güler yüzlü durmaktadır. Basit gibi görünen bu dağıtım işi aslında büyük bir ciddiyetle yapılmak zorundadır. Çünkü ne için lokma döktürüldüğünün önemi oldukça büyüktür. Bazen bir cenaze olur bazen de bir iş yeri açılışıdır. Her halukarda lokmacının tavrı çok önemlidir. İzmir lokma fiyatı neye göre belirleniyor sorusunun cevabı ise dökülen lokma miktarı ile orantılıdır. Aşağıdaki tabloda detaylı bir şekilde fiyatlarımız verilmiştir.

300  kişilik İzmir lokma fiyatı   800 TL

400 kişilik  İzmir lokma fiyatı 900 TL

500 kişilik  İzmir lokma fiyatı 1000 TL

1000 kişilik  Sorunuz

25 kg undan yapılan lokma Sorunuz

50 kg undan yapılan lokma Sorunuz

Herşey dahil fiyatlarımızdır.

izmir lokma fiyatı