Lokma Fiyatı

/Lokma Fiyatı
Lokma Fiyatı2018-08-16T18:05:37+00:00

Uzun yıllardır İzmir’de kaliteli Lokma dökmenin bütün inceliklerini sunan firmamız İzmir lokma fiyatı konusunda da müşterilerine en ekonomik ücretlendirmeyi sunmaktadır. Biz unun en kalitelisini kullanıyoruz (diğer markalara karşı reklam olmasın diye isim vermiyoruz), şekerin ve ay çiçek yağının da aynı şekilde en kalitelisini kullanıyoruz. İşini çok iyi bilen ustalarımızla son derece modern ve hijyenik makinelerimizde el değmeden hazırlanmaktadır.

İzmir ve çevresinde son model araçlarımız ile aynı anda pek çok yerde hizmet verebilecek kapasiteye sahibiz. Son model araçlarımızın içi pırıl pırıl olup ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde üretim yapılmaktadır. İzmir lokma fiyatı belirlerken bunları göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

İzmir lokma fiyatı şu esaslara göre malzemelerin alınması, lokmanın hazırlanması ve dağıtılması belirlenmektedir. Müşterilerimiz hiçbir aşamasına dahil olmuyorlar. Eğer arzu ederlerse ki pek çok müşterimiz yaptığı hayır işinden manevi olarak yükselmek için bunu isteyebiliyor lokma dağıtımı sırasında yardım edebilirler.

Uygun İzmir Lokma Fiyatı

Sünnet törenleri, iş yeri açılışları, ölü anma törenleri olması bizim hizmet kalitemiz açısından hiçbir farklılık göstermemektedir. Sadece eğer ölü töreni ise personelimiz daha ciddi görünmekte yok eğer bir işyeri açılışı ise personelimiz daha güler yüzlü durmaktadır. Basit gibi görünen bu dağıtım işi aslında büyük bir ciddiyetle yapılmak zorundadır. Çünkü ne için lokma döktürüldüğünün önemi oldukça büyüktür. Bazen bir cenaze olur bazen de bir iş yeri açılışıdır. Her halukarda lokmacının tavrı çok önemlidir. İzmir lokma fiyatı neye göre belirleniyor sorusunun cevabı ise dökülen lokma miktarı ile orantılıdır. Aşağıdaki tabloda detaylı bir şekilde fiyatlarımız verilmiştir.

300  kişilik    Sorunuz

400 kişilik    Sorunuz

500 kişilik    Sorunuz

600 kişilik     Sorunuz

750 kişilik     Sorunuz

1000 kişilik    Sorunuz

izmir lokma fiyatı 1

WhatsApp Yazın