İzmir pilav dağıtımı dendiğinde ekibimizin ustalığı akla gelir. Maharettir pilav yapmak. Bilen bilir ki pilav başka, diğer yemeklere benzemez. Ustalığı ustalıktır. Kimileyin pilav diye insanlara sunulan pirinç lapasıdır. Hani lapayı kötülemek olur bu söylem ve ifade. Zira pilav diye yapılan ne pilava benzer ne lapaya, tuhaf, garip bir şeydir. Ağzın alan pişman olur. Yutsa yutamaz. Atsa atamaz. Hayra dağıtılan pilavsa bu durum daha da beterdir. Hayır yapanın vebali doğar. Ucuza kaçmış gibi olur, yeterince önem verilmemiş gibi anlaşılır. Kimsenin hayrına olmaz. Kimsenin duasını almaz.

İzmir pilav dağıtımı ihtiyacınız olduğunda, biz en yakınızdayız, telefon, eposta yada internet istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz bize. Hayır işidir pilav. İster nohutlu ister sade, ister tavuklu nasıl isterseniz ustamınız kıvamında yapar pilavını, tadında, deminde sunar. Hürmetlendirir sunumda ekip arkadaşlarımız. Niyaz eder tadanlar pilavı. Beğenmediğinizde masrafı bizdendir. Günahı da bizedir. Biz İzmir pilav dağıtımında helal olmayan iş yapmayız. Bizim yaptığımız pilavdan, sağlık sorunu olmayan bir porsiyon daha istemekte, bir kat daha fazla hayır duası etmektedir.

İzmir pilav dağıtımını kimler yapar

Biz pilav yapımında en iyi malzemeleri kullanmaktan kaçınmıyoruz. Çünkü yaptığımız işin doğasına uygun olmak zorundayız. Yaptığımız işin doğasında insanların hayır işlemesi vardır. Hayır işleyen insana yapılacak en büyük yardım da işinizi en doğru bir şekilde yapmaktır. Hiçbir şekilde hileye hurdaya kaçmadan en iyi bir şekilde yapmanız o insana en büyük destek olacaktır.

Pilav yapımında kullandığınız malzemeye dikkat etmez iseniz ne olur. Birincisi bu yemeği yiyen insanların memnuniyetsizliği yüzlerinden okunacaktır. İkincisi eğer çok kötü bir malzeme kullanmış iseniz insanların sağlık problemleri ortaya çıkacaktır. Tabii işin bir de manevi boyutu vardır ki bunu hiç bir şekilde karşılayamazsınız. Çünkü hayır işlemek isteyen bir insandan alacağınız beddua çok etkili olacaktır. Hiçbir şekilde iki yakanız bir araya gelmez.

İzmir pilav dağıtımı 1