1990 yılından beri İzmir’de faaliyet yürüten firmamız kaliteli üretimi uygun fiyatla halka kavuşturmada sektörün lideri konumundadır. Kaliteli üretimi sağlamak için ilk olarak kaliteli malzeme kullanmak şarttır. Biz özenle seçtiğimiz malzemelerimizi işinin ehli ustalarımızın ellerinde bir lezzet şölenine dönüşmesini sağlamaktayız. Şimdiye kadar ki bütün müşteri memnuniyeti de bunu göstermektedir. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz binlerce işi burada saymak mümkün olmadığından hiç birine yer vermeyeceğiz.

Tüm İzmir ve çevresine Lokma denilince bizim adımız söylemelerinin altında bu kaliteli üretimin yıllardır süregelmesi yatmaktadır. Sağlıklı ve lezzetli lokmanın doğru adresi burasıdır.

Ayaz lokma nerede ise doğuştan lokmacıdır. Atam mesleğidir bizde lokma. İzmir de lokma dediğin de eski zamanları bilenler bilir ki lokma da ailemizin geçmişi çok eskilere dayanır. Biz Ayaz lokma olarak lokmanın anlamını hayrını, duasını, emeğini ve lezzetini biliriz. Bu bilinç ve tecrübe ile yoğurur ve lokmamızı dökeriz ve sunarız.