İzmir lokma1990 yılından beri İzmir’de faaliyet yürüten firmamız kaliteli üretimi uygun fiyatla halka kavuşturmada sektörün lideri konumundadır. Kaliteli üretimi sağlamak için ilk olarak kaliteli malzeme kullanmak şarttır. Biz özenle seçtiğimiz malzemelerimizi işinin ehli ustalarımızın ellerinde bir lezzet şölenine dönüşmesini sağlamaktayız. Şimdiye kadar ki bütün müşteri memnuniyeti de bunu göstermektedir. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz binlerce işi burada saymak mümkün olmadığından hiç birine yer vermeyeceğiz.

Tüm İzmir ve çevresine Lokma denilince bizim adımız söylemelerinin altında bu kaliteli üretimin yıllardır süregelmesi yatmaktadır. Sağlıklı ve lezzetli lokmanın doğru adresi burasıdır.

Ayaz lokma nerede ise doğuştan lokmacıdır. Atam mesleğidir bizde lokma. İzmir de lokma dediğin de eski zamanları bilenler bilir ki lokma da ailemizin geçmişi çok eskilere dayanır. Biz Ayaz lokma olarak lokmanın anlamını hayrını, duasını, emeğini ve lezzetini biliriz. Bu bilinç ve tecrübe ile yoğurur ve lokmamızı dökeriz ve sunarız.

Lokma Hakkında

Ayaz lokma hamur işi olan geçmiş sektörel tecrübesini İzmir lokmacı olarak devam ettirmeye başlamıştır. Firmamız kalite ve güvenin sembol isimlerinden birisidir. Bizim yapmış olduğumuz lokmaların tadına bakanlar ne demek istediğimizi daha da iyi anlayacaklardır. Ürünlerimizde her zaman için birinci sınıf bir malzeme kullanımı söz konusudur.

Lokma üretimlerimiz her dem en üst seviyede kalite ve lezzete sahiptir. Buna karşılık lokma fiyatlarımız herkesin rahatlıkla sevap işleyebileceği seviyelerdedir. Hayır işlemek için lokma, pilav, helva dağıtımı gibi çözüm önerileri ile kişi ve kuruluşların hizmetinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Gerek lokma gerekse de diğer ürünlerimizde birinci kalite malzeme kullanımı ile ön plana çıkan lokma firmasıyız.

Lokma Hizmetleri

Ayaz lokma firmasından her hangi bir dağıtım hizmeti almaya karar verdiğinizde bilmeniz gereken bütün haklarınızın güvence altında olduğudur. Bizimle iş yapan yüzlerce müşterimizde olduğu gibi önce güven anlayışı ile hizmet vermekteyiz. İzmirli hayırsever vatandaşlarımız bizi çok iyi tanımaktadırlar. Bizim için lokmacılık sıradan bir iş değildir. Biz bu işin altında yatan maneviyatı çok iyi biliyoruz.

Yaptığımız işin hayır sever vatandaşların sahadaki elleri ve kolları olduğumuzun farkında olarak yapıyoruz. Ayaz lokma olarak hayırsever vatandaşlarımızı en iyi bir şekilde temsil etme gayreti içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Geçmişi belki de yüzyıldan fazla olan bir geleneğin temsilcisi olmanın hiç te kolay olmadığının bilinci ile bu işi yapmaktayız. Bu geleneğin bir yüzyıl daha yaşatılmasında lokma firmalarının ne kadar önemli olduğunu bilerek işimizi yapmaktayız.

Lokma Firmasının Vizyonu

Hiçbir ülkede ya da topraklarda olmayan lokma kültürünün en önemli temsilcileri kuşkusuz ki lokma firmalarıdır. Ayaz lokma firmasının da misyonunu ve vizyonunu bu temel cümle şekillendirmektedir. Bu kültürün bir temsilcisi olarak işinizi ne kadar iyi yaparsanız geleceğe de lokma dağıtımının taşınmasına aracılık etmiş olursunuz.

Lokma dağıtımını geleceğe taşımak için neler yapılmalıdır. Biz bu anlamda yapmış olduğumuz işlerden kısaca bahsetmek isteriz. Lokma dağıtımında mobil araçların kullanımını ilk sağlayan firmalardan birisiyiz. Böylece lokma dağıtımı daha pratik, sağlıklı ve ucuz olmasının önü açılmıştır. Son sitem lokma kazanlarımız ile el değmeden yapılan üretimlerimiz halkın beğenisini ve takdirini toplamaktadır.

Güvenilir Lokma Firması

Lokma firmalarının geçmişi çok eski değildir. Bundan on yıl öncesinde lokma firması demek bile bir anlam ifade etmiyordu. Sadece bazı tatlıcılar ya da pastacılar lokma dağıtım hizmeti vermekteydiler. Fakat mobil araçların lokma işinde kullanılması sayesinde biranda yüzlerce lokma firması ortaya çıktı. Fakat bu firmaların ne yazık ki çoğu bu işten hiçbir şey anlamıyor.

Bu yeni çıkan firmaların işten anlamamaları bir yana işin bir de hilesini sıkça uygulamaktadırlar. Lokma dağıtımında güven çok önemli bir olgudur. Bu firmaların hayır sever vatandaşların güvenini suiistimal etmeleri üzerinde durulması gereken konulardan birisidir. Biz ise vatandaşlarımızın bize olan güvenini hiçbir zaman kötüye kullanmadık. Hangi saatte ve kaç kişilik lokma dağıtımı yapılacak ise verdiğimiz sözü tuttuk.

Güvenilir bir lokma firması arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyelim. Bizle çalışanların çok iyi bildiği gibi biz söz verdiğimiz saatte yerimizde oluruz. Bizle kaç kişilik lokma dağıtımı için anlaşırsanız fazlası olur eksiği olmaz. Sektörde güvenin diğer adı Ayaz lokma firmasıdır.