İzmir lokma tatlısı üretiminde senelerini bu işe vermiş bir firma olarak Bornova lokma firması arayışındaki vatandaşlarımıza birkaç öğüdümüz olacaktır. Lokma firmalarının sayısındaki artışın patlama yaşadığı bu günlerde nasıl lokma firması seçilmelidir. Lokma dağıtımının özünde hayır işlemek varken bu iş nasıl bir sektör haline gelmiştir. Yıllarını bu işe vermiş bir lokmacı olarak bizim size birkaç önerimiz olacaktır.

Lokma firması arayışında olan insanların ilk dikkat etmeleri gereken firmanın daha önce yapmış olduğu işlerdir. Nerelerde, nasıl bir lokma döktürmektedirler. Lokma döktürenler ve yiyenler memnun mudur? Diyeceksiniz ki beş milyonluk bir şehirde bu sorunun cevabını almak oldukça zordur. Aslında Bornova lokma firması arayışında olan kişiler illaki bir yerde lokma dağıtımına denk gelmişlerdir. Bu dağıtılan lokmanın tadına bakarak hem işlenecek olan sevaba bir katkıda bulunup hem de lokmacıyı test etmiş olursunuz.

Bornova lokma firması nasıl olmalı

Biz sadece Bornova lokma firması olarak değil İzmir lokma firması olarak tüm İzmir’de nam salmış bulunmaktayız. Kemalpaşa’dan tutun Gümüldür’e, Çiğliden tutunda Gaziemir’e kadar lokma dökmediğimiz yer kalmamıştır. Binlerce memnum müşteri portföyünün oluşması tesadüf olmamaktadır. Yıllarımızı bu işte en iyi olmak için çaba göstererek harcadık. Bunun doğal sonucu olarak ta binlerce memnun hayırseveri portföyümüze katmış bulunmaktayız.

Elbette sektöre yeni giriş yapıp bu işin hakkını vererek yapmaya çalışan firmalar da bulunmaktadır. Bu tür firmalara sormanız gerekenler de bellidir. Nasıl bir yağ, un ve şeker kullanmaktadırlar. Kullandıkları malzemenin kalitesi nedir. Üretim tarihi geçmiş midir? Bütün bu sorulara alacağınız yanıta göre bir karar verebilirsiniz. Yoksa sadece ucuz lokma döktüreyim nasıl olursa olsun demeyin. Unutmayın ki ucuz etin yahnisi yavan olur demiş atalarımız.

İzmir insanı paylaşım ve dayanışmaya oldukça önem verir. Bunu da en iyi bir şekilde yerine getirilmesinde biz lokmacılar üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmelidir. Biz işimizi en iyi bir şekilde yaparak üzerimize düşen bütün sorumlulukları yerine getirdiğimiz inancındayız. Size de nasıl bir Bornova lokma firması seçeceğiniz konusunda ipuçları verdik. Umarız sizin için faydalı bilgiler olmuştur.

 

Bornova lokma firması