Bornova Lokma Fiyatı

İzmir lokma tatlısının ününü ve lezzetini bilmeyen Bornovalı yok gibidir. Başta İzmir olmak üzere Ege mutfağının önemli unsurlarından birisidir. Son zamanlarda ülke genelinde de oldukça rağbet görmektedir. Son derece basit malzemelerin kullanıldığı Bornova lokma fiyatı nasıl oluşmaktadır. Öyle yemek programlarındaki gibi bunu da nereden bulacağız dediğimiz malzemelerin hiç birisi yoktur. Kullanılan malzemeler un, şeker ve Ayçiçek yağıdır.

Böylesine kolay bulunulan malzemeler olunca haliyle Bornova lokma fiyatı da buna göre şekillenmektedir. Burada sadece önemli olan kaç kişilik ya da diğer bir deyişle ne kadarlık bir lokma döktürüleceğidir. Çünkü bilinmelidir ki 300 kişilik bir lokmada kullanılan malzeme ile 2000 kişilik lokmada kullanılan malzeme aynı değildir. Aynı şekilde 300 kişilik lokmada kullanılan emek ve süresi ile 2000 kişilik lokmada kullanılan emek ve süresi de oldukça farklıdır.

Bornova Lokma Fiyatı Neden Çok Değişik

Bornova özellikle Manavkuyu ve civarındaki kentsel dönüşümün etkisi ile oldukça modern bir görünüme kavuşmaktadır. Bu da beraberinde İzmir lokma dağıtımını vatandaşların yapmasını oldukça zor bir hale getirmektedir. Tam da bu noktada biz devreye girerek hangi nedenle olursa olsun İzmir lokma döktürmek isteyen vatandaşlarımıza çok güzel seçeneklerle Bornova lokma fiyatı vermekteyiz.

İnternette ya da el ilanlarında çok farklı Bornova lokma fiyatı görmeniz olasıdır. Buradaki fiyatları incelediğinizde aynı sayıda dökülen lokmada çok farklı rakamlar karşınıza çıkabilmektedir. Bunun da nedeni kullanılan malzemenin özellikle yağ ve şekerin kalitesidir. Kimi firmalar doğal şeker yerine glikoz şurubu kullanmakta veya bayat ve düşük kalitede bir yağ ile maliyetlerini aşağıya çekmektedir.

Çok özel günlerinizde, sünnetlerinizde, mevlitlerinizde, ölenlerinizin arkasından ya da iş yeri açılışlarınızda çok uygun Bornova lokma fiyatı sunmaktayız. Bunun haricinde helva dökümü ve pilav dağıtımı gibi hizmetlerimizde de çok ekonomik rakamlar için bizi aramanız gereklidir.

 

bornova lokma fiyatı

2019-09-07T11:56:28+00:0007/09/2016|Bornova lokmacısı|

2 Comments

  1. Serap 12:09 de 10/11/2018 - Yanıtla

    Hayırlı işler ben 150 kişilik döktürmek istiyorum fiyat alabilir miyim?

    • ahmetusta 12:06 de 27/12/2018 - Yanıtla

      Serap hanım en az 300 kişilik lokma dökümü yapıyoruz.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Yazın