Çeşme sadece İzmir’in değil tüm Türkiye’nin tatil beldesi olarak ad yapmış bir ilçesidir. Yaz kış belli bir nüfus yoğunluğuna sahip olmasına karşın özellikle yaz aylarında nüfusunda bir patlama yaşanmaktadır. Çeşme lokma dökümü yaptırmak isteyen vatandaşlarımıza yaz kış hizmet veren bir firma olarak çalışmaktayız. Bir çok firmanın buraya gelmekte sorun çıkardığı durumda biz hemen koşa koşa geliriz. Çünkü yaptığımız işin manevi bir yönü vardır ve bizde bu maneviyattan faydalanmak isteriz.

Çeşme lokma firması olarak birinci sınıf bir hizmeti Çeşme halkının ayağına götürmekteyiz. Hayır işi yapmak isteyen insanlara uygun ödeme koşulları ve son derece ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İzmir lokma tatlısı denildiğinde hayır işinin akla geldiğinin bilincinde olarak düzgün, dürüst ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Firmamızda her şey şeffaf bir şekilde herkesin denetleyebileceği bir durumdadır. Çoğu firmanın aksine bize her şeyi sorabilirsiniz. Elbette işimize mani olmayacak bir tarzda olmalıdır.

Korsan firmalar ya da ne idüğü belirsiz firmalar gibi sadece bir defalık bir hizmet verme anlayışında değiliz. Bu yüzden de yüzlerce referansa sahip bir firma olarak göze çarpmaktayız. Lokma dağıtmak isteyen vatandaş hayır işlemek isteyendir. Korsan firmalarla işlemiş olduğunuz hayırın yarısı boşa gitmektedir.

Birinci sınıf Çeşme lokma firması

Çeşme lokma fiyatımızı birinci sınıf malzeme ve işçilikle oluşturduğumuz lokmalar için olabilecek en uygun seviyede tutarak bu hayır işinde bizim de bir katkımız olsun istedik. Sadece maddi kar peşinde koşan bir firma olmadığımızı manevi hazza da ortak olmaktayız. Kaç kişilik olursa olsun iki yüz, beş yüz ya da bin kişilik olması bizim hizmet kalitemizde her hangi bir değişikliğe yol açmamaktadır.

Bütün sunumlarımızda aynı ciddiyet ve özenle İzmir lokma dökümünü gerçekleştirmekteyiz. İster iş yerinizin açılış olsun, isterse üniversiteyi kazanan çocuğunuzun adağı için olsun her imalatımızı büyük bir ciddiyetle ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Her dağıtımın amacına uygun konsepti sağlayarak gerek eğlenceli gerekse de hüzünlü bir ortamda lokmalarımızın halkla buluşmasını sağlıyoruz.

Sizde işyeri açılışınızda, ölen bir yakınınızın arkasından, sünnet düğünlerinizde, askerden dönen oğlunuz için ve burada sayamayacağımız birçok nedenle İzmir lokma döktürmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmektir.

 

Çeşme lokma