Gaziemir lokma firması olarak size özel lokma dökümü ile hizmetinizdedir. İstediğiniz yer ve zaman da, istediğiniz kadar kişiye lokma dökümü yapılır. Bize ulaştığınızda isteğinizi bizim ile paylaşmanız sonrasında, sonrası bizim işimiz.

Gaziemir lokmacısı olarak biz ne yapıyoruz? Size kaç kişiye ne kadar ücret ile nasıl yaparız şeklin de teklifimizi hazırlıyoruz. Bu teklifimizde, hangi yağ markası, hangi un markası olacağı dahi belirtiliyor. Sizin de fikriniz ve düşünceniz ile oluşan mutabakat sonrası, biz işe koyuluyoruz.

Gaziemir lokma fiyatı en çok merak edilen husus olmaktadır. Fiyat listesi sayfamızda kaç kişiye ne kadar lokma dökümü yapıldığını görebilirsiniz. Her konuda olduğu gibi, Gaziemir lokma fiyatını belirleyen temel husus da, lokma döküm malzemelerinin ve bu malzemeleri lokmaya dönüştürmek için verilen emek ve zaman olayıdır. Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve ustalık, kaliteli sunum hizmeti ve olabilecek en ekonomik fiyat bizim için esas olan sizin dileğinizin gerçekleşmesidir. Lokmamızı yiyenlerin ettiği duadır. Bütün çabamız o duaya nail olabilmektir. Malzemeden, işçilikten çalmak sonra da ucuz demek bu işin fıtratına da, ahlakına da terstir, uygunsuzdur.

Gaziemir lokma her yerde

Gaziemir lokma

Gaziemir lokmacısı, Gaziemir’in tüm sokaklarını, caddelerini, okullarını, iş yerlerini, camilerini bilir. Çünkü bu mekanların hemen hepsinde lokma dökümü yapmış, servis sunmuş, insanlarımızın gönül duasına mazhar olmuştur.

Çocuğunuz sünnet oluyor, sınav kazanıyor, askere gidiyor, askerden geliyor, evleniyor, düğün yapıyor, hastalık atlatıyor, kötü günler geride kalsın istiyor, güzel habere şükrediyor, müjdeyi dua ile paylaşmak istiyor, yani sebep ne olursa olsun, Gaziemir’de lokma döktürmek istiyorsanız, Gaziemir lokma firması arıyorsanız, hiç acaba sorusuna takılmadan, düşünmeden bizim ile irtibata geçiniz. Biz bizim ile illa ki çalışın demiyoruz, diyemeyiz de, bizim ile irtibata geçin ki, dolandırıcılara, korsanlara, sahtekarlara karşı sizi bilgilendirelim. Gaziemir lokma da, doğru karar verebilmeniz için doğru bilgileri size sunalım.

 

gaziemir lokma

Gaziemir lokmacısı denilince akla ilk gelen firmalardan birisi biz olmaktayız. Firmamızın burada bu kadar çok sevilmesinin ve tutulmasının bir nedeni bulunmaktadır. Bir kere hizmet anlayışımızda her zaman için müşteri önceliği gelmektedir. Bu lokmacılıkta ne anlama gelir. Lokma döktürmek isteyen insanların dikkat ettiği iki şey vardır. Lokmanın yeri ve zamanıdır. Bu iki kriter lokma döktürmek isteyenler için oldukça önemlidir.

Lokma firmaları için de önemli olan tek unsur lokmanın zamanında bitmesidir. Çünkü bir lokmayı bitirip diğer lokma dökeceği yere zamanında gitmesi gerekir. Bu bazen lokma sahibinin ekstra istekleri ile lokmacı ustasını karşı karşıya getirmektedir. Böylesi bir durumda biz önceden sezinleyip gereken tedbiri alarak fazla dağıtım isteyen müşterilerimizi yanıtsız bırakmıyoruz. Böylece hem onların gönülleri oluyor hem de biz diğer işimize zamanında gidebiliyoruz.