Gümüldür merkeze uzak olmasına rağmen oldukça yoğun nüfusa sahip bir ilçemizdir. Yaz aylarında nüfusu on kat artmasına karşı kışında yaşamın devam ettiği bir yerdir. Gümüldür lokma firması olarak yaz kış İzmir lokma dökümünü burada yapmaktayız. Gümüldür bütün köy ve kasabalarında lokma dökümünü bir gün öncesinde haber vermeniz halinde gerçekleştirmekteyiz. Bugüne kadar Özdere’de, Ürkmez’ de, Doğanlar’ da yapmış olduğumuz dağıtımlardan bir tane bile müşteri memnuniyetsizliği yaşanmamıştır.

İzmir lokma, saray lokma, pilav ve helva dağıtımı gibi hizmetlerimizi Gümüldür lokma firması olarak birinci sınıf bir hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve profesyonel kadrolarımızla geçmişten bugüne kadar uzanan bir lezzet olan İzmir lokma üretimi ve dağıtımını Gümüldür’ ün bütün sahil şeridinde istenilen miktar kadar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bütün üretimler sağlık bakanlığı onaylı olup yasal bir lokma üreticisi olduğumuzu da belirtmeden geçmeyelim.

Korsan Gümüldür lokma firmasına dikkat

Yasal firma olduğumuzdan söz etmişken piyasada çok fazla korsan firma olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Bir araç ve bir kazandan oluşan bu firmaların gerçekte İzmir lokma üretimi ile uzaktan yakından bir ilgileri bulunmamaktadır. Bu firmaların yapmış oldukları sadece bir un, su ve tuzun karışımından oluşan bir bulamacın kızartılması ve şekere batırılması ile ortaya çıkan endüstriyel bir üründür.

Bu tür firmalardan uzak durmanız sizin ve bu ürünü yiyen insanların sağlığı açısından önemlidir. Çünkü bu firmaların yapmış oldukları ürünün lezzetsiz olmasının yanı sıra sağlıkla ilgili önemli sorunlar da oluşturabilmektedir. Çünkü tek dertleri para kazanmak olan bu firmalar ne sektörde uzun yıllarını geçirmeyi planlamakta ne de insan sağlığını düşünmektedirler. Ucuza mal edip ucuza satmak için bayat malzeme kullanmaktan kaçınmamakta bu ciddi sağlık sorunlarının oluşmasına yol açmaktadır.

Yıllardan beri bizim üretimimizin ana ekseni her zaman için kaliteli ve sağlıklı bir dağıtım üzerine olmuştur. Kalite için en iyi malzemeleri bulmak ve kullanmak. Sağlıklı üretim için de daima personelin bu doğrultuda eğitilmesi bizim için çok önemlidir. Düzenli aralıklarla kendi öz denetimlerimizi gerçekleştirerek belli bir standartı yakalamaya çalışmaktayız. Sizde herhangi bir nedenle İzmir lokma döktürmeyi düşünüyorsanız Gümüldür lokma firması olan bizimle irtibata geçmenizde fayda vardır. Bir telefon kadar size yakınız.

 

Gümüldür lokma