Güzelbahçe Lokma

Güzelbahçe lokma firması, Narlıdere ile Zeytinalanı arasında kalan yaşayan yurttaşlara lokma döküm hizmeti verir. Güzelbahçe nüfusu en son verilere göre otuz bin civarındadır. Otuz bin yurttaşın lokma dökümü hizmetini karşılamak için gerekli donanım ekibimizde mevcuttur. Güzelbahçe’de yaşayan yurttaş biraz daha seçici ve özenlidir. Ekonomik geliri orta seviyenin üzerinde olduğundan yaşam ve hizmet yine tüketim kalitesi ortalamanın üzerindedir. Güzelbahçe halkı gerçekten lokma olmayan şeyi yemez, ağzına dahi almaz. Güzelbahçe halkına lokma diye verdiğiniz merdiven altı şeyi tatmayı dahi ret eder.

Güzelbahçe lokma dökümünde dikkat yurttaşın koyduğu standarttır. Bu standart nedir? Resmi firma olacak lokma dökecek firma. Resmi olmayan firma Güzelbahçe sınırları içinde lokma dökümü yapamaz. Güzelbahçe lokmada çalışan tüm personel tüm sosyal güvenlik haklarına sahip olacak. Personel, gıda ve hizmet sektöründe eğitimli yine tecrübeli olacak ki, burada hizmetini nitelikli yapabilsin.  Lokma yapımında kullanılan tüm malzemelerin markası olmalıdır.

Markalı Güzelbahçe lokma

Yurttaş bu markalar ve bu markalara ilişkin ilgili bakanlığın denetimi ve onayını görmek ister. Görmez ise de sorar. Rast gele, markası olmayan, ne olduğunu kimsenin bilmediği unu, şekeri, yağı asla yemez, tatmaz bile. Bu tür, denetimsiz ve kalitesiz un, yağ, şeker kullandığınızı fark ettiklerinde ise, bir daha Güzelbahçe ilçe sınırlarında, lokma dökümü yapamamanız içinde her türlü teşhiri yaparlar. Doğal olarak sağlıklarını ve hayra dökülen lokmanın hayır niteliğini önemserler ve bu yaklaşımdan da vaz geçmezler. Güzelbahçe lokma dökümü yapanların önce kendilerini her anlamda yasal, sağlıklı ve sorumlu firma ve personel olarak düzenlemeleri zorunludur.

Güzelbahçe lokma fiyatı sitemizde var olan lokma fiyatı sayfamızda verilen fiyat listemiz ile aynıdır. Daha özel durum veya daha özel lokma dökümü hali var ise bizim ile irtibata geçilerek  lokma fiyatı alabilirsiniz. İrtibat ve iletişim bilgilerimiz sitemizde mevcuttur.

 

Güzelbahçe lokma

2018-09-06T11:24:33+00:0018/02/2016|Güzelbahçe lokmacısı|

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Yazın