Güzelbahçe lokmaGüzelbahçe lokma firması, Narlıdere ile Zeytinalanı arasında kalan yaşayan yurttaşlara lokma döküm hizmeti verir. Güzelbahçe nüfusu en son verilere göre otuz bin civarındadır. Otuz bin yurttaşın lokma dökümü hizmetini karşılamak için gerekli donanım ekibimizde mevcuttur. Güzelbahçe’de yaşayan yurttaş biraz daha seçici ve özenlidir. Ekonomik geliri orta seviyenin üzerinde olduğundan yaşam ve hizmet yine tüketim kalitesi ortalamanın üzerindedir. Güzelbahçe halkı gerçekten lokma olmayan şeyi yemez, ağzına dahi almaz. Güzelbahçe halkına lokma diye verdiğiniz merdiven altı şeyi tatmayı dahi ret eder.

Güzelbahçe lokma dökümünde dikkat yurttaşın koyduğu standarttır. Bu standart nedir? Resmi firma olacak lokma dökecek firma. Resmi olmayan firma Güzelbahçe sınırları içinde lokma dökümü yapamaz. Güzelbahçe lokmada çalışan tüm personel tüm sosyal güvenlik haklarına sahip olacak. Personel, gıda ve hizmet sektöründe eğitimli yine tecrübeli olacak ki, burada hizmetini nitelikli yapabilsin. Güzelbahçe lokma yapımında kullanılan tüm malzemelerin markası olmalıdır.

Markalı Güzelbahçe lokma

Yurttaş bu markalar ve bu markalara ilişkin ilgili bakanlığın denetimi ve onayını görmek ister. Görmez ise de sorar. Rast gele, markası olmayan, ne olduğunu kimsenin bilmediği unu, şekeri, yağı asla yemez, tatmaz bile. Bu tür, denetimsiz ve kalitesiz un, yağ, şeker kullandığınızı fark ettiklerinde ise, bir daha Güzelbahçe ilçe sınırlarında, lokma dökümü yapamamanız içinde her türlü teşhiri yaparlar.

Doğal olarak sağlıklarını ve hayra dökülen lokmanın hayır niteliğini önemserler ve bu yaklaşımdan da vazgeçmezler. Güzelbahçe lokma dökümü yapanların önce kendilerini her anlamda yasal, sağlıklı ve sorumlu firma ve personel olarak düzenlemeleri zorunludur.

Güzelbahçe Lokma Fiyatı

Güzelbahçe lokmaGüzelbahçe lokma fiyatını belirleyen unsurlar esasında belirlidir. Bunların içerisinde kullanılan malzemelerin miktarı ve niteliği ana unsurdur. Bunun yanında diğer mallarda olduğu gibi diğer giderlerin de buna katkısı vardır. Lokma fiyatı herhangi bir mal gibi satışı yapılan bir ürün değildir. Bu üründe satış için belirli pazarlama yöntemleri geçerli değildir. Lokmada toptan bir satış söz konusu olup burada önemli olan hayır sahibinin fiyatı beğenip beğenmemesi söz konusudur.

Güzelbahçe lokma fiyatı sitemizde var olan lokma fiyatı sayfamızda verilen fiyat listemiz ile aynıdır. Daha özel durum veya daha özel lokma dökümü hali var ise bizim ile irtibata geçilerek Güzelbahçe lokma fiyatı alabilirsiniz. İrtibat ve iletişim bilgilerimiz sitemizde mevcuttur.

Güzelbahçe’de Lokma Dağıtımı

Güzelbahçe’de lokma dağıtımı bağımsız temsilciler aracılığıyla yapılan bir satış değildir. Aslında doğrudan bir satış şekli değil de daha karmaşık başka hiçbir yerde olmayan bir satış organizasyonu diyebiliriz. Genel olarak üreticiyle aralarındaki yapılaşmaya göre doğrudan satış veya bağımsız satış organizasyonu olarak ikiye ayrılır. Doğrudan satış elemanları sizin maaş verdiğiniz size bağlı çalışanlardır. Doğrudan denetimi size ait birimlerden oluşmaktadır. Buna karşılık bağımsız satış organizasyonları sizinle anlaşmış olan başka kurumları yansıtmaktadır. Bu satış şeklinde ne bir temsilci vardır ne toptancılar ne de bayiler bulunmamaktadır. Bu satış şekli direk toptancının da bayinin de aynı kurumda yer aldığı bir karma satış şeklidir.

Lokma dağıtımında ne sadece satanları ne de alıp tekrar satanları bulmanız söz konusu değildir. Bir hayır sahibi ile anlaşırsınız ve bu bir anlamda toptancı sayılabilir. Birçok sektörde satış kanalı denilen oldukça karmaşık ve ayrıntılı bir birim bulunmaktadır. Lokmada ise böylesi bir şey söz konusu değildir. Perakende satış yapan bazı firmalar ise bizim konumuz dışındadır.

Lokma’da Reklamın Gücü

Lokma dağıtımında reklamın etkisi kuşkusuz yadsınamaz. Fakat burada reklamın hedef kitlesi çok farklıdır. Normalde bir reklam tüketiciye yönelik iken burada reklam tüketiciye yönelik değildir. Bir çeşit aracı diyebileceğimiz hayır sahibine yönelik reklam yapılmaktadır. İnsanların satışlarını ve karını arttırmak için yapabilecekleri tek şey etkileyici bir reklam vermek olmaktadır.

Lokmada etkileyici bir reklamın ana konusu da ne yazık ki lokma fiyatı üzerine olmaktadır. Daha ucuz en ucuz gibi sloganların bu reklamda önemi yadsınamaz. Fakat iyi bir reklamda nasıl bir üretim yapıldığı ve insanlara ne sunulduğunun da anlatılması lazımdır.

Kaliteli ve güzel bir lokma dağıtımı için İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret ederek bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

Güzelbahçe lokma