Hatay lokma için arayış içine girmiş iseniz, bize ulaştığınızda, biz önce detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Piyasa da lokmacıyım diye ortaya çıkan onlarca merdiven altı korsan firma konusunda bilgilendiriyoruz. Önemli olan insan sağlısıdır. Zehirli yağdan, zehirli şekerden yapılan adına da ucuz lokma denen şeyin Hatay’da lokma olarak dağıtmanın o lokmayı yiyen insanlara vereceği zararlar konusunda aydınlatıyoruz. Bu bizim için her şeyden daha önemli zira insan sağlığından bahsediyoruz.

Hatay lokma için bize ister telefondan, ister mailden ister iseniz de, internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Bize ulaştıktan sonra, Hatay’ın neresinde, ne zaman ve kaç kişilik lokma dökümü yapılacağını bize iletmeniz yeterlidir. Biz anlaşmayı sağladıktan sonra istediğiniz saatte, istediğiniz yerde ister iseniz ilahi eşliğinde İzmir lokma dökümünü yaparız. Bunun için siz ihtiyaç duyar iseniz sözleşme dahi yapıyoruz. Fakat bizimle yıllardan beri çalışanların çok iyi bildiği gibi dürüstlük ve güven denilince ilk akla gelen firmalardan birisiyiz.

Hatay lokma firmasının fiyat politikası

Hatay lokma fiyatı için aslında kaliteli malzeme kullananlar için üç aşağı beş yukarı bir birine yakındır. Kalitesiz ve belirsiz malzeme kullananlar ise ucuz lokma diye piyasa da caka satabilirler. Burada karar size aittir. Zira siz yaptığınız hayır işinin niteliğini düşürmek isterseniz, diyebilecek pek de bir şey yoktur. Hayır lokmasının nitelik ve kalitesinden sağlık ve hijyeninden ödün verilmez diyorsanız da fiyatlarımız açıktır. Fiyat ile oynamak bu sektör için insan sağlığı ile insan maneviyatı ile insan hayrı ile oynamaktır. Bu da her şeyden önce ahlaki de değildir. Bunu yapanlar da ticari ve insani ahlaka uygun davranmayanlardır. Gözden kaçırılmayacak bir durumdur.

Hatay lokma için bizim ile iletişime geçtiğiniz biz, kullandığımız, un, şeker, yağ markası ve sağlık raporu konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Denetime açık çalışıyoruz. İstediğinizde lokma yapılışını denetleyebilirsiniz. Bu zaten sizin için bir haktır. Hijyen haktır. Sağlık da haktır. Bu bir çok insanın bilincinde olmayan bir anlayıştır. Zaten halkımız bilinçli bir şekilde firma seçimi yapsa bizim işimiz daha kolay olacaktır. Çünkü böylece ucuz lokma deyipte halkı hiç kimse kandıramayacaktır.

 

Hatay lokma