Sanayi ile evlerin iç içe geçtiği Karabağlar ilçesinde lokma tatlısı dökümü ve dağıtımını büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz. Karabağlar lokma denilince ilk akla gelen firmalardan birisi olmak için yıllarımızı bu işe verdik. Kaliteli ve lezzetli bir tatlı imal edip bunu olabilecek en ekonomik fiyatlarla halka sunmaktayız. Bu da bizi zirvedeki yerimize getirmiştir. Elbette sadece uygun fiyat değildir bizi zirveye taşıyan. dürüst esnaflık anlayışı bu işte çok önemlidir. Çünkü lokma bazılarına göre yılda bir kere dökülür. Bize göre ise ömür boyu dökülen bir hayır işidir.

Karabağlar sanayi bölgesi diyerek küçük görülmemeli tam tersine buradaki insanlara üretimde en ufak bir hile yapılmamalıdır. Çünkü gelişkin damak zevkleri sayesinde bu hileyi hemen anlayabilmektedirler. Birçok firma kalitesiz veya malzemeden çalarak yapmış oldukları üretimlerinin sonucunu çok acı bir şekilde ödemişler bir daha Karabağlar lokma olarak iş alamamışlardır. İzmir lokma firmalarının test sahası diyebileceğimiz bu alanda sadece en iyiler düzenli dağıtım yapmaktadırlar.

Seri üretim yapan Karabağlar lokma

Karabağlar lokmacısı olmak için çok iyi lokma yapmak da tek başına yeterli olmamakta aynı zamanda dağıtımı da çok seri ve düzenli bir şekilde yapmak gereklidir. Pek çok firma baştan savma yaptıkları dağıtımları yüzünden bir daha o mahallede bir iş alamamışlardır. Sanayi bölgesi çalışanları bu tür küçük ayrıntılara oldukça dikkat etmektedirler. İnsanların üstleri başları yağlı, ya da kirli olabilir ama duaları ve gönüllerinden kopan iyi niyet dilekleri tertemizdir.

Yüzlerce firma arasından İzmir lokma olarak sıyrılıp bugünlere gelen firmamız kaliteli ve lezzetli üretiminin yanı sıra sağlıklı bir üretim de gerçekleştirmektedir. Kullanılan malzemeler her zaman için çok taze olup bayat hiçbir ürün firmamızdan içeri girememektedir. Bütün ürünler dönemsel olarak tahlil edilip en kaliteliler sadece mutfağımızda yer almaktadır.
Karabağlar lokmacısı her lokma dağıtımından sonra bütün araç ve gereçlerinin temizliğini düzenli bir şekilde yapmakta bir sonraki dağıtıma hazır halde beklemektedir. Lokma dağıtımı öncesinde de son hijyen kontrollerini yapıp bu noktada her hangi bir açık bırakmamaktadır. Sağlıklı ve leziz lokmaların başka türlü üretilmesi de mümkün olmamaktadır.

 

Karabağlar lokma