Karaburun lokma dökümü ve sunumu yaptırmak istediğinizde sizin istediğiniz adreste ve zamanda lokma dökümü ve sunumu yapabilecek kapasiteye sahip bir firmanın sayfasındasınız. Sakin, küçük yer yer olan ilçe ahalimiz bizi yakından bilir. Lokma tatlımızı tatmamış yurttaşımız ilçemizde belki de yoktur.

Karaburun lokmacı firması olarak biz, tüm dolandırıcılara karşı vergi kaydımızı ve kamusal sorumluluğumuzu sürdürüyoruz. İbadet değeri olan bir iş yaptığımızın farkındayız ve asla hayra helal getirecek davranışları sektörde tasvip etmeyiz. Vatandaş olarak siz de haram yöntemler ile korsan çalışan, kayıtsız, yasa dışı firmalara taviz vermeyiz, yüz vermeyiniz, lokma işinizi yaptırmayınız. Bu çok anlamlı ve önemli olacaktır. Söz konusu olan hayır lokması ve ilçe vatandaşımızın sağlığıdır.

Karaburun lokma ve dua

Karaburun lokma fiyatımızı da hemen hemen tüm Karaburun ahalisi bilir. Biz yeniden lokma dökecek kadar hizmette sürekliliği sağlayacak kadar Karaburun lokma fiyatı oluşturuyoruz. Bu işin karı herkes için yapılan hayırdır. Her yurttaştan alınan duadır. Yüz kişilik, iki yüz elli kişilik ya da beş yüz kişilik lokma fiyatları fiyat sayfamızda listelenmiştir. Daha detaylı bilgi için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Lokma sunumunu isterseniz Kur’an eşliğinde yapıyoruz. Bu tercih sizindir. Hayır duası amaçlı yapılan hayır lokmasında bu talep genelde olmaktadır. Lokma ister nişan veya ister nikah ya da sünnet veya farklı haller için olsun fark etmez. Niyetin ve hayrın paylaşımıdır gerçekleşen. Lokma tadını beğenenler gönüllerinden geçen duayı hayrı sahibine ederler. Ağızlarında ve gönüllerinde kalan tat ortaklığıdır, lokmayı daha güzel yapan.

Karaburun lokma yapımı, sunumu ve sonrasında tüm işlem yurttaşın denetimine açıktır. Yurttaş denetlediği her durum için öneri ve eleştiri geliştirebilir. Lokma gıda sunum hizmeti olduğundan her davranışını insanların sağlığına verdiği değer olarak değerlendirir.

 

Karaburun lokma