Kemalpaşa lokma firmaları yaptıkları işin öneminin de, ciddiyetinin de bazen farkına varmıyorlar. Her şeyden önce servis edeceğiz lokmayı onlarca belki yüzlerce insan tüketecek değil mi? Bunca insana sağlığı, kalitesi, lezzeti olmayan sunum yapılabilir mi? Kemalpaşa lokma işinin önemini, ciddiyetini bilen yapmaz. Fakat biri üç kuruş kazanayım diğeri de uç kuruş ucuza olsun derse sırf üç kuruş uğruna onlarca, yüzlerce insanın da sağlığı üç kuruşluk hale getirilir.

Burada lokma dağıtımın ucuz olması için Kemalpaşa’da ikamet eden firma bulmak zorundasınızdır. Ne yazık ki burada ya firmalar bulunmamakta yada bulunanların hizmet anlayışını Kemalpaşalılar beğenmemektedir. Bu yüzden de sürekli olarak İzmir lokma firmaları ile iletişime geçilmektedir. Buda mesafenin fazla olması nedeni ile maliyetleri arttırmaktadır.

Ucuz Kemalpaşa lokma

Lokma olsun ama ucuz olsun diye önce Kemalpaşa lokma fiyatını soranlar galiba azımsanamaz. Bu iş öncelik ile hayra yapıldığından, ucuzlatılacak, pazarlık yapılacak bir iş değildir. Ucuz lokma çıkar demek, ucuz lokma için pazarlık yapmak demek, undan, yağdan, şekerden çal, onların kalitesini düşür, onları ucuzlat demektir. Doğru değil mi? Bu anlaşılamayacak bir hesap mı? Bu talep olursa bu talebe cevap verenler de olur. Denetim de yoksa bu bir sektöre dönüşür. Nitekim ortalıkta gördüğünüz, kendine İzmir lokmacı diyenlerin birçoğuna sertifikasını sorun onu geçiniz, mali kaydını sorunuz. Ne cevap alacağınızı da merak etmiyoruz. Çünkü nasıl bir cevap alacağınızı çok iyi biliyoruz.

Kemalpaşa lokma döktürmek istiyorum ama mali kaydı olan, sigortalı personel çalıştıran, sağlığa dikkat edebilecek, yaptığı işi hem yasal hem de hukuksal ve özellikle manevi olarak da taşıyabilecek firma ve ekip ile çalışmak istiyorum diyorsanız, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Bizde ucuz iş de, lokma da, sağlık da, eleman da olmaz. Bizde sağlıklı, nitelikli iş, lokma ve hizmet olur.

Lokma dökümü için gezici araçlarımız ve gezici elemanlarımız, istediğiniz adreste, Kemalpaşa’nın istediğiniz cadde ve sokağında istediğiniz kadar kişiye Kemalpaşa lokma döküm ve servis hizmeti sunar. Bize Kemalpaşa lokmanın kaç kişilik ve nerede ve ne zaman olacağını iletmeniz yeterlidir.

 

Kemalpaşa lokma