Kiraz Lokma

Kiraz lokma firması olarak son on yılda yapmış olduğumuz atılımlarla İzmir lokma tatlısının lezzetini tüm Kiraz halkına ulaştırmayı başarabildik. Kiraz’ın hayırsever vatandaşlarına bir destek olmanın yanı sıra uygun ödeme koşulları ve ekonomik fiyatlarla da bu desteğimiz maddi bir anlama kavuşmuş oldu. İzmir lokma firması olarak her zaman vatandaşımızın yanında yer almaya devam edeceğimizi bildirmekten mutluluk duyarız.

İzmir lokma tatlısı kökeni çok eskilere dayanan bu toprakların önemli bir yiyeceğidir. Un, su, şeker ve yağın bir araya geldiği bu kadar lezzetli bir yiyecek olup olmadığını açıkçası biz bilmiyoruz. Üzerine tarçın, çikolata gibi değişik süslemeler yapıldığında ise lezzeti zirveye çıkmaktadır. Modern sunum dediğimiz bu çeşidi Kiraz lokma firması olarak başarı ile yerine getirmekteyiz.

Yasal Kiraz lokma firması

İzmir lokma tatlısı dağıtımı yaptıracak hayırsever Kiraz insanına birkaç tavsiyemiz olacaktır. Hayırsever insanların içindeki iyiliği kötüye kullanmak isteyen bazı uyanıklar lokma tatlısı imalatı ile uzaktan yakından hiçbir alakaları olmadığı halde lokma firması diye bu insanları kandırabilmektedir. Bir seferlik vurgun peşinde olan bu kişi ya da kuruluşları anlamak oldukça basittir. Böylesi bir firma ile karşı karşıya olup olmadığınızı anlamak için ilk yapmanız gereken firmanın evraklarını sorgulamak olmalıdır. Eğer yasal izinleri varsa firmanın referanslarını sorgulayarak iş yaptığı yerlerin veya kişilerin isimlerini isteyebilirsiniz. Referansları güçlü olan bir firmadan çekinmeniz için her hangi bir neden yoktur.

1980 senesinde başlamış olduğumuz pastacılık ve tatlıcılık işimizde gelen talepler doğrultusunda gezici araçlarımızla Kiraz lokma firması olarak biçim değiştirmiş ve İzmir lokma tatlısının bütün lezzetini Kiraz halkına sunma faaliyetini yerine getirmekteyiz. İş yeri açılışınızda, düğünlerinizde, çok özel kutlama günlerinizde ve burada sayamayacağımız pek çok nedenden dolayı İzmir lokma döktürmek istediğinizde bir telefon kadar yakınınızdayız.

 

Kiraz lokma

2018-09-06T11:23:27+00:0029/02/2016|Kiraz lokmacısı|

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Yazın