Konak Lokma

İzmir’in merkez ilçesi sayılan Konak lokma firması olmak için illa da Kemeraltı’ nda dükkânınızın olması şart değildir. Önemli olan Konak’ta lokma dağıtımını gerçekleştirebilecek olanaklara sahip olmanızdır. Firmamız son model aracı ile Konak ilçesinin her köşesinde İzmir lokma dökümü yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. Burada genellikle iş yeri açılışlarında lokma dökümü tercih edilse de bir ölünün arkasından da bolca hayır duası almak isteyenler lokma dağıtımını Konak’ta yaptırmayı tercih etmektedirler.

Bir çok mağaza ve dükkanın yanı sıra pek çok ofis ve büronun da burada bulunması Konak lokma olarak yoğun bir iş temposunu beraberinde getirmektedir. Her iş kolunda olduğu gibi yoğun bir talebin olduğu yerde işin hakkını vererek yapanlar olduğu gibi işin kolayına kaçanların da olması kaçınılmazdır. İşin hakkını vererek yapanlar müşteri memnuniyeti ile ödüllendirilirken, kolayına kaçanlar ise bir daha o semtte iş yapamazlar. Zaten onlar için bir kereye mahsus bir iş yapmak yeterlidir.

Konak lokma firması olmak zordur

Konak lokmacısı olarak şimdiye kadar dökmüş olduğumuz lokmaların hepsi ayrı birer referans olmakla kalmayıp yeni müşterilerin de gelmesine yol açmaktadır. Her zaman için en iyi lokma tatlısını üretmenin yollarını arayan firmamız bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmamaktadır. Ne gibi bir fedakarlık yaptığımıza değinecek olursak öncelikle bu kaliteli lokmayı halkın tamamının ulaşabilmesi için olabilecek en ekonomik rakamlarla piyasaya sunmaktayız. Piyasadaki ucuz tatlılarla hiçbir şekilde mukayese edilemeyecek kadar sağlıklı ve lezzetli olan lokmalarımızın tadına bakan başka bir lokma yiyememektedir.

Babadan oğula geçerek büyüyen işletmemizin başarısındaki diğer bir etken de tatlı yapımındaki ustalıktır. Geçmiş kuşakların bilgi ve deneyimi başarılı bir şekilde sonradan gelenlere aktarılarak bu lezzet zinciri korunmaktadır. Yapılmış olan bu lezzet bizi zirveye taşımış olup bundan sonra da bu lezzetin devamlılığı sağlanacaktır.

Konak lokma

2018-09-07T13:05:40+00:0011/01/2015|Konak lokmacısı|

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Yazın