İzmir’in merkez ilçesi sayılan Konak lokma firması olmak için illa da Kemeraltı’ nda dükkânınızın olması şart değildir. Önemli olan Konak’ta lokma dağıtımını gerçekleştirebilecek olanaklara sahip olmanızdır. Firmamız son model aracı ile Konak ilçesinin her köşesinde İzmir lokma dökümü yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. Burada genellikle iş yeri açılışlarında lokma dökümü tercih edilse de bir ölünün arkasından da bolca hayır duası almak isteyenler lokma dağıtımını Konak’ta yaptırmayı tercih etmektedirler.

Bir çok mağaza ve dükkanın yanı sıra pek çok ofis ve büronun da burada bulunması Konak lokma olarak yoğun bir iş temposunu beraberinde getirmektedir. Her iş kolunda olduğu gibi yoğun bir talebin olduğu yerde işin hakkını vererek yapanlar olduğu gibi işin kolayına kaçanların da olması kaçınılmazdır. İşin hakkını vererek yapanlar müşteri memnuniyeti ile ödüllendirilirken, kolayına kaçanlar ise bir daha o semtte iş yapamazlar. Zaten onlar için bir kereye mahsus bir iş yapmak yeterlidir.

Konak lokma

Konak lokma firması olmak zordur

Konak lokmacısı olarak şimdiye kadar dökmüş olduğumuz lokmaların hepsi ayrı birer referans olmakla kalmayıp yeni müşterilerin de gelmesine yol açmaktadır. Her zaman için en iyi lokma tatlısını üretmenin yollarını arayan firmamız bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmamaktadır. Ne gibi bir fedakarlık yaptığımıza değinecek olursak öncelikle bu kaliteli lokmayı halkın tamamının ulaşabilmesi için olabilecek en ekonomik rakamlarla piyasaya sunmaktayız. Piyasadaki ucuz tatlılarla hiçbir şekilde mukayese edilemeyecek kadar sağlıklı ve lezzetli olan lokmalarımızın tadına bakan başka bir lokma yiyememektedir.

Babadan oğula geçerek büyüyen işletmemizin başarısındaki diğer bir etken de tatlı yapımındaki ustalıktır. Geçmiş kuşakların bilgi ve deneyimi başarılı bir şekilde sonradan gelenlere aktarılarak bu lezzet zinciri korunmaktadır. Yapılmış olan bu lezzet bizi zirveye taşımış olup bundan sonra da bu lezzetin devamlılığı sağlanacaktır.

konak lokmacısı

Konak çok büyük ve hareketli bir ilçe, size nerede nasıl ve kaç kişilik lokma dökümü yapmamızı istersiniz? Konak’ta lokmayı herkes dökemez, yoğun trafik ile baş edebilecek bir usta gereklidir. İnsan sirkülasyonunun en çok olduğu bir yer olmasından dolayı genelde burada lokma döktürmek istenir. Fakat burada aracın trafiği aksatmadan duracağı bir yer bulmak oldukça zordur. Diyelim ki böyle bir yer buldunuz bu sefer de yoğun kalabalıkla baş etmek gerekir.

Böylesi kalabalıkta lokmaların hızlı ve seri bir şekilde üretilip halka dağıtılması sırasında bir takım problemler ortaya çıkabilir. Bunların en başında da lokmanın dışının yanık içinin pişmemiş olmasıdır. Bu da ancak iyi bir usta tarafından bertaraf edilebilecek bir sorundur. Konak lokmacısı bu işe en uygun firma olup isteklerinizi harfiyen yerine getirmektedir.