İzmir lokma tatlısının hayır işlerinde önemli bir araç olduğunu önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Menderes lokma firması olarak bu manevi değerleri yüksek tatlının halka en iyi bir şekilde sunumunu gerçekleştirmek için elimizden gelen bütün çabayı göstermekteyiz. Bu doğrultuda araçlarımızı sürekli yenilemekte personelimizin eğitimlerini tazelemekteyiz. Sürekli olarak en iyi marka unu, yağı ve şekeri araştırmakta hangisinin en iyi sonucu verdiğini hesaplamaktayız.

İzmir lokma tatlısını diğer tatlılardan ayıran en önemli özellik onun manevi değerlerle olan ilişkisidir. Başka ülkelerde olmayan bir şekilde her tatlının belirli bir nedenden dolayı tüketilme alışkanlığı vardır. Örneğin doğum günlerinde pasta alınması, baklavasına iddiaya girilmesi gibi örnekleri sayabiliriz. İzmir lokma tatlısı ise her hangi bir nedenden dolayı insanların duygularını başkaları ile paylaşmakta bir araç olarak kullanılmaktadır. Menderes lokma firması olarak Menderes halkının bu paylaşımları yaşamasında ufak bir katkı sunmaktayız.

Menderes lokma dağıtımında müzik seçimi

İzmir lokma dağıtımının ruhuna uygun olarak ilahi veya pop kültürün değişik örneklerini sergilendiği müzikler eşliğinde Menderes lokma dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Son zamanlarda gelişmesi oldukça ivme kazanan Menderes’te yeni açılan işyerlerinin çoğu açılışlarında bizi tercih etmektedir. Biz İzmir lokma tatlısı dağıtırken iş yeri sahipleri müşterileri ve misafirleri ile ilgilenmekte onların hayır dua ve temennilerini kabul etmektedir.

Menderes bir tarım ilçesi olması sebebi ile yaşayan halkın çoğu geçimini tarımdan sağlamaktadır. O yıl iyi alınan bir mahsulün karının mutluluğunu başkaları ile paylaşmak isteyenlerin en çok tercih ettiği yöntem İzmir lokma dağıtımı olmaktadır. Menderes lokma firması olarak bu zamanlarda hızlı, temiz ve kaliteli hizmetimiz ile çiftçimizle birlikte olduğumuzu göstermekteyiz. Bir çok firma çiftçi deyip insanları hor görmekte ve kalitesiz bir üretimle baştan savma iş yapmaktadırlar. Oysa çiftçi demek yaşam demektir. Bize hayatı kolaylaştıran sağlıklı bir neslin devamını sağlayan insan demektir.

Menderes ilçesinde dağıtım yapmadığımız sokak ve cadde kalmamıştır. Tatlılarımızın lezzeti Menderesin tarım ürünlerinin doğallığında ve lezzetindedir. Siz de mahsulünüzün verimini kutlamak ya da başka herhangi bir sebeple İzmir lokma tatlısı dağıtmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin ve bu lezzetli tatlının ulaşmadığı insan kalmasın.

 

Menderes lokma