Menemen lokma, Menemen’de hayır lokması döktürmek isteyen yurttaşlarımıza hizmet sunan bir işletmedir. Menemen lokmanın çalışma prensipleri vardır. Hizmeti sunar iken, öncelikli prensibi; insan sağlığıdır. Günümüzde insan gıda ile öldürülmekte, zehir tatlı sunulmaktadır. Bu sebep ile kullandığımız yağ, kullandığımız un, kullandığımız şeker markası denetime açıktır. Vatandaşın rahatlık ile göz ile görebileceği bir yerdedir. Amaç yurttaş denetlesin. Emin olsun. Ne yediğini bilsin. Ne ile hayır lokması döktürdüğünün de bilincin de olsun.

Menemen lokma için hizmet sınırı Menemen sınırları içerisidir. Menemen mahalleleri, köyleri, cadde ve sokakları lokma dökülebilecek alanlardır. Bu iş için seyyar aracımız ve seyyar personelimiz ayrıca hizmet sunmaktadır. Zira bazı vatandaşlar evinin önün de bazı vatandaşlar dernek binalarında kimi yurttaşlar da bulundukları mahallenin cami avlusunda, kimi yurttaş da yeni açtığı iş yeri önün de hayır lokması dökülmesini talep edebilmektedir. Biz bu sebep ile gezici servis oluşturduk, yeri ve zamanı ve kaç kişilik lokma dökümü olacağını bize ilettiğiniz de anlaştı isek, o saatte, orada lokma sunumu yapılmaktadır.

Korsan Menemen lokma firmaları

Menemen lokma fiyatı olabilecek en ekonomik fiyatadır. Lokma dökülecek kişi sayısına göre İzmir lokma fiyatı şekillenir. Korsan, merdiven altı firmaların fiyatı daha ucuzdur. Bunu açık belirtmekte fayda var. Onların kullandıkları un, yağ ve şeker markasızdır ve merdiven altı ürünlerdir. Bunları bilerek ucuz olsun ve insanlar zehirlensin diyorsanız çok ucuz lokma döktürebilirseniz.

Menemen lokma firması olarak biz, ölüm sonrası hayır lokması, kaza belaya karşı hayır lokması, düğü nişan, nikah, sünnet lokması veya iş yeri açılışı lokması gibi her ne amaçla olursa olsun, hizmetimizi, ister Kuran eşliğin de ister iseniz de sade şekilde sunuyoruz, lokma dökümü ve servisi yapıyoruz.

 

Menemen lokma