Narlıdere lokma, İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Narlıdere ilçe sınırları için de lokma dökme hizmeti vermektedir. Eğitimli, donanımlı ve sigortalı personelimiz, yıllarını imbikten geçirerek meslekte pişti. Bizim için tatlı dağıtmaktan öte hayır lokması dökmek, hayır duasına vesile olacak iş yapmaktır mesleğimiz. Bu değeri bilmeyenler, bu sektörü de kirletme yönünde çaba  göstermekte ve iş yapmaktadırlar. bunlara karşı bizim yapabileceklerimiz sadece sizi aydınlatmaktır. Bu tür bir lokma dökümü hiç bir zaman kabul edilmemelidir. Bu işin hakkını vererek yapan firmalar vardır. Sizin de üzerinize düşen bu firmaları bulup onlarla çalışmaktır.

Narlıdere lokma firması, ilçe sınırlarında bulunan mahallelerimizde lokma dökümü yapar. Okullarımızda lokma servisi yapabilir. Camilerimizin önünde isterseniz, lokma dağıtımı gerçekleştirebilir. Biz, gezici ekip oluşturduk. Amacımız, istenildiği yerde hizmeti sunmak. Düğün lokması için, düğün yaptığınız, sokağa ya da düğün salonuna veya kır düğünü ise, düğün bahçesine gelip, düğün lokmasını dökebilir, servis edebiliriz.

Narlıdere lokma her yerde

Bu sadece düğün lokması için de değil, nişan lokması için de, sünnet lokması için de adresinize gelerek, lokma dökümü yapabilecek kadromuz mevcuttur. Seyyar lokma aracımızın işlevi budur. Ölüm sonrası hayır lokması için de bu hizmet verilmektedir. İsteğinize bağlı olarak da, isterseniz, tercih ederseniz, lokma dökümü ve servisi esnasında, dua okunması sağlanabilir. Kuran eşliğinde lokma dökülebilir.

Narlıdere lokma fiyatı için istediğiniz kadar araştırma yapmak da elbette özgürsünüz. Araştırmayı da yapmalısınız. Lakin yasal firmalar ile korsan firmaların fiyat farkları elbette vardır. Korsan, dolandırıcı firmalar, vergiden kaçırdığından, yağdan, undan, şekerden, elemanın sosyal haklarından kaçırdığından daha ucuz İzmir lokma fiyatı verecektir size. Fiyat ucuz ama bu fiyatın içinde hırsızlık, haksızlık kalitesi malzeme hatta zehir niteliğini taşıyan un, şeker, yağ bulunacaktır. Bunlar ile bu zehriler ile bu hırsızlar ile ucuz Narlıdere lokma ile hayır olur, dua olur, gönül alma olur derseniz, siz elbette o firmalara gitmeli, onlar ile çalışmalısınız. Biz, yasal, sigortalı, güvenli ve güvenceli çalışan firmayız. Yaptığımız işin Narlıdere hayır lokması olduğunun da farkındayız, bilincindeyiz.

 

Narlıdere lokma