Şirinyer Buca’nın bir semti olmasına rağmen Buca’dan farklı özellikler göstermesi ve yoğun bir iş ve yaşam merkezi olarak bilinmektedir. Buca lokma firmalarının özel bir ilgi gösterdiği Şirinyer lokma imalatı çok önem verilmesi gereken bir iştir. Buna rağmen son zamanlarda ortaya çıkan sektörle hiçbir alakası olmayan insanların baştan savma son derece özensiz ve sağlıksız üretimleri ile ciddi problemler yaşanmaktadır.

İzmir lokma imalatı hakkında hiçbir fikri olmayan bu insanlar bir araç ve bir kazanla bu işi yapabileceklerini düşünmekte oysa son derece yanılmaktadırlar. Unu ve suyu karıştırarak bir hamur elde etmektedirler. Ne kullandıkları yağın markası ne de şekerin markasını ve çeşidini hiç önemsememekte tek düşündükleri yüksek kar yapmaktır. Oysa biz Şirinyer lokma firması olarak her zaman en iyi en kaliteli, en sağlıklı üretimi gerçekleştirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz.

Şirinyer lokma dağıtımında deneyim

En iyi İzmir lokma üretimi için her zaman en kaliteli unu, yağı ve şekeri arayıp bulmakta ve üretimlerimizi esnasında sürekli olarak en iyi sonucu veren ürünlerle çalışmaktayız. Deneyimli ustalarımız standartların altına düşen bir ürün olduğunda hemen bize bildirmekte ve o ürünü imalatlarımızda bir daha kullanmamaktayız. Daha sonra da ilgili firma ile görüşüp kalite zincirinin devamlı olamasını sağlamak bir vatandaş olarak görevimizdir.

İzmir lokma üretiminde diğer önemli bir noktada ustalarımızın deneyimi ve becerisidir. Gerek lezzetli ve sağlıklı imalatı gerekse de hızlı ve seri dağıtımı yapmak bizim işimizde son derece önemlidir. Hayır, işi olması üretimin baştan savma yapılması için hiçbir şekilde mazeret olamaz. Tam tersine işin manevi yönü düşünülerek daha da iyi yapılması gereklidir. Çünkü bizim işimizde amaç sadece para kazanmak değildir. Aynı zamanda manevi olarak bir tatmin de söz konusudur.

Uzun yıllardan beri üretmiş olduğumuz lokmalarımızı vatandaşlarımızın istediği yer ve zamanda kaç kişilik olduğuna bakılmaksızın birinci sınıf bir hizmet vermekteyiz. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler son derece ekonomik olup ayrıca uygun ödeme koşulları da sağlamaktayız. Bu kaliteli lokmalar her zaman için ayağınızın dibinde olup hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Şirinyer lokma