Lokma döktürmek istiyor fakat Karşıyaka Lokma fiyatı hakkında her hangi bir fikre sahip değilseniz bu yazımız tam da size göre bilgiler içermektedir. İzmir’de lokma dökümü genelde hayır için olup son tüketiciye lokma satan yer bulmakta oldukça zorlanırsınız hatta bulamazsınız. Lokma tatlısı geçmişten geldiği üzere sevap işlemek isteyen ya da en geniş anlamda bir paylaşımda bulunmak isteyenlerin başvurduğu önemli bir araçtır. Bir çok insan bir şekilde başkalarına bir iyilik yada hayır işlemek ister. Bu bazen dini nedenlerle olabilir. Bazen de insanların manevi dünyalarını genişletmek için böyle bir yola başvururlar.

İnternette veya sağda solda lokma dağıtılırken görmüş olduğunuz fiyatlar genelde 300 kişilik lokma 200 TL ile başlayıp 800 kişilik lokma 400 TL diye gitmektedir. Bu şekilde fiyat verilmesinin ana nedeni dökülecek lokmaya göre malzeme ve emek harcanmış olmasından dolayıdır. Tabii burada dikkat edilmesi gereken kişi sayısı arttıkça fiyatında katlayarak gitmediği daha cüzi bir artışın olduğudur. Böylece Karşıyaka lokma fiyatında rahatlıkla şunu söyleyebiliriz ki kişi sayısı ve fiyat aynı oranda artmamaktadır.

Karşıyaka Lokma Fiyatı Alırken Dikkat

Elbette bu fiyat artışının dışında 300 kişilik lokma 200 TL veya 300 kişilik lokma 250 TL gibi farklı rakamların oluşunu açıklayamaz. Buradaki farklılık ise kullanılan malzeme ve işçiliğin kalitesindeki değişiklikten gelmektedir. Kimi lokma firması daha ucuza satabilmek için piyasadaki kalitesi düşük malzemeler ile çalışmaktadır. Bizim Karşıyaka lokma fiyatı belirlerken kullanmış olduğumuz malzeme ve işçiliğimiz ise her zaman en iyisi olmak zorundadır. Bu anlamda gereken çalışmaları ve araştırmaları uzman personelimiz tarafından gün be gün yapılmaktadır.

Karşıyaka lokma fiyatı belirlenirken pek de göz önünde bulundurulmayan bir diğer kıstas ta lokma dağıtımının süresidir. Kimi firmalar lokma dağıtacakları yere gelmeleri ve gitmeleri bir anda olup lokma dağıtan kişi ne olduğunu dahi anlayamamaktadır. Oysa lokma dağıtımındaki temel amaç herkesin ne olduğunu anlayarak ve içten bir şekilde hayır duasını yapması ile gerçekleşmelidir. Buda işini iyi yapan firmalar tarafından gerçekleştirilir. Firmamız her zaman için kaliteli ve lezzetli üretimlere imza atmaktadır.

 

Karşıyaka Lokma fiyatı