İzmir aşure dağıtımı hizmetini size en iyi suna firma olarak buradayız. Aşure konusunda uzman personelimizle özel günlerinizde sizin yanınızdayız. Düzgün ve sağlıklı bir üretimle gerçekleştirdiğimiz aşurelerimizi halkımıza sunmaktayız. İnsan sağlığını ön planda tutarak lezzetli aşure yapmaktayız.

Yaklaşık çeyrek asırlık bir zaman diliminde İzmir lokma, saray lokma, pilav ve helva dağıtımının yanı sıra aşure dağıtımı da yapmaktayız. İzmir aşure dağıtımı denince ilk akla bizim gelmememizin birkaç sebebi vardır. İlk olarak sağlıklı üretimdir. Gerek ürünlerimizde gerekse de kullandığımız aletlerin temizliğinde oldukça hassas davranmaktayız.

İzmir halkının paylaşım ve dayanışma geleneğine hitab eden birkaç yiyecek bulunmaktadır. Lokma, pilav, helva ve aşure de bunlardan birisidir. Lokma tatlısı hemen her gün dağıtılması uygun olmaktadır. Aşure ise muharrem ayında özellikle dağıtılmaktadır. Ayrıca üç aylarda ve kişilerin bazı özel günlerinde de dağıtılması mümkündür.

İzmir aşure dağıtımı nasıldır

İzmir aşure dağıtımı isteyen vatandaşlarımızın arzusuna göre belirlenen miktarda hazırlıyoruz. Aşure siparişlerinde en az üç gün önceden haber vermeniz gerekmektedir. Çünkü gereken malzemeyi taze bir şekilde temin etmekteyiz. Aşure yapımında kullanılan malzemelerden buğday, nohut, fasulye gibi bakliyatların tazeliği çok önemlidir. Ayrıca kuş üzümü, kuru üzüm, erik, incir gibi malzemelerin de nemden korunmuş olması gereklidir. Kullanılan şekerin kesinlikle şeker pancarından elde edilmiş olması ise hayati derecede önemlidir.

Aşure yapımında kullandığımız bütün malzemeler birinci kalitedir. Ürünlerimizde hiçbir şekilde genetiği oynanmış, doğal olmayan bir ürün kullanılmamaktadır. Aşuremizin kıvamı istenilen düzeyde olup, ne sulu nede çok katı olmamaktadır. Süsleme malzemesi olarak isteğe bağlı seçenekler söz konusudur. Ekstra istenen süsleme malzemelerinin fiyatı ayrıca konuşulur.

Sizde özel gününüzde lokma haricinde farklı bir alternatif denemek istemez misiniz? İnternet sitemizde yer alan form veya iletişim bilgileri vasıtası ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bir kere aşuremizin tadına bakan ev hanımlarını kıskandıracak niteliktedir. Bizden tarif almaya çalışan ev hanımlarına da olumsuz cevap vermiyoruz. Çünkü biz bu güzelliğin daha da yayılması ve paylaşılması için elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz.

izmir aşure dağıtımı